MP3 ME BLUETOOTH PER MAKINEN KB-501A

Shëno vlerësimin tënd

MP3 ME BLUETOOTH PER MAKINEN KB-501A

MP3 ME BLUETOOTH PER MAKINEN KB-501A

  • 1 muaj garanci

2 691 Lekë

2 990 Lekë

-10%

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

MP3 me Bluetooth shume praktik dhe i pershtatshem ne te gjithe modelet e makinave.

Mikrofon i integruar ku ju mund te kryeni telefonata te lidhura me Bluetooth me nje cilesi te larte 

audio.

Gjithashtu mund te luani muzike nepermjet:

-Nderlidhjesh me bluetooth

-Portes USB

-Suport per karte Micro SD

- Porte dalese USB e mund te perdoret gjithashtu dhe si karikues per telefonat gjate 

udhetimit me makine.

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 muaj