MP3 per Makine me Bluetooth A2DP Gold

  2 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  MP3 per Makine me Bluetooth A2DP Gold

  Pajisje MP3 per makine me nje cilesi te larte audio.

  Me ngjyre te bardhe me gold dhe forme katrore.

  Vendoset tek porta e cigares ne makine. ka nje fishe te shkurter elastike qe i mundeson rrotullim 360.

  Me dy porta USB. Ekran LCD i ndricuar.

  Luan muzike nepermjet portes USB ose portes SD.

  Dhe porta tjeter mund te perdoret si karikues.

  Funksion me bluetooth dhe frekuence FM.

  Ka mikrofon te brenshem dhe mund te perdoret edhe per pergjigjien e telefonatave.

  Telekomande per komandim me praktik ne largesi.

  • Specifikimet
  • Porta USB: 2 Porta usb
  • Fuqia ne Watt: 12-24V
  • Lloji i kartes: Karte SD