MP3 per Makine X5 me Bluetooth

  CM0406

  2 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  MP3 X5 per makine, me bluetooth

  Pajisje MP3 per makine me nje cilesi te larte audio.

  Vendoset tek porta e cigares ne makine.

  Luan muzike nepermjet portes USB ose portes SD.

  Lidhje me frekuence FM.

  Ekran LCD i ndricuar.

  Kompatibel me iPhone, Android, iPad, iPod etj.

  E lehte per tu perdorur. Mund te perdoret edhe per te bere ose per tju pergjigjur telefonatave me bluetooth.

  Vendi i USB muns te perdoret edhe per te karikuar smartpohenin tuaj.
  • Specifikimet
  • Ekran LED: Ekran LED
  • Me sa pajisje lidhet: Me 1 Telefon/Tablet
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth