SISTEM ALARMI 2 NE 1STEELMATE 986N PER MOTORR

11996

4 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Tani motorri juaj eshte me i sigurt se kurre me sistemin e sigurise STEELMATE.

Ju mund te ndizni motorrin tuaj lehtesisht edhe nga distanca!

-Sistem antivjedhje i avancuar

-Rezistent ndaj ujit 

-Sistem i mbylljes qendrore

-Konsum shum i ulet i energjise

-Ndjeshmeria deri ne 400 m

-Pulti i komandimit ju informon kur motorri juaj po ngacmohet me ane te vibrimit dhe drites.

Produkt origjinal i certifikuar nga Bashkimi Europian

Marka Steelmate
Garancia 1 vit

Më shumë informacion

Tani motorri juaj eshte me i sigurt se kurre me sistemin e sigurise STEELMATE.

Ju mund te ndizni motorrin tuaj lehtesisht edhe nga distanca!

-Sistem antivjedhje i avancuar

-Rezistent ndaj ujit 

-Sistem i mbylljes qendrore

-Konsum shum i ulet i energjise

-Ndjeshmeria deri ne 400 m

-Pulti i komandimit ju informon kur motorri juaj po ngacmohet me ane te vibrimit dhe drites.

Produkt origjinal i certifikuar nga Bashkimi Europian

Fleta e të dhënave

Marka Steelmate
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: