Kasetofon Bluetooth S6245

24067

Kasetofon me bluetooth per makinen tuaj modeli S6245

Me USB/SD/AUX. Pranon formatet MP3 / WMA , file playback nga USB/SD

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje USB dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Funksionon gjithashtu edhe si radio me kanale

Ka ekran te madh LCD, butona per kontrollin e volumit

Garancia 1 muaj
Porta USB 1 Porte USB
Fuqia ne Watt 4x50W
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kasetofon me bluetooth per makinen tuaj modeli S6245

Me USB/SD/AUX. Pranon formatet MP3 / WMA , file playback nga USB/SD

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje USB dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Funksionon gjithashtu edhe si radio me kanale

Ka ekran te madh LCD, butona per kontrollin e volumit

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj
Porta USB 1 Porte USB
Fuqia ne Watt 4x50W

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<