Kasetofon USB/SD/AUX YHG5610

21893

Kasetofon per makinen tuaj

Modeli YHG5610 me USB/SD/AUX

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Pranon formatet MP3 / WMA , file playback nga USB/SD/MMC Card

Funksionon gjithashtu edhe si radio me 30 kanale

Me ore dhe drita LED, pranon karte memorie SD

Ka ekran te madh LCD, butona per kontrollin e volumit

Garancia 1 muaj
Porta USB 1 Porte USB
Fuqia ne Watt Suport 4 bokse x 50W
Permasat (cm) 17.8 x 5 x 12.5
Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 200 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe dhe pakoja ju mbërrin brenda 5-7 ditëve, në varësi të zonës tuaj specifike.

Më shumë informacion

Kasetofon per makinen tuaj

Modeli YHG5610 me USB/SD/AUX

Nje kasetofon qe ju jep mundesine te zgjidhni kenget e preferuara ti ruani ne nje usb dhe ti degjoni ne cdo kohe ne makinen tuaj.

Me telekomande me te cilen mund te ndroni stacionet apo dhe te kontrolloni volumin.

Pranon formatet MP3 / WMA , file playback nga USB/SD/MMC Card

Funksionon gjithashtu edhe si radio me 30 kanale

Me ore dhe drita LED, pranon karte memorie SD

Ka ekran te madh LCD, butona per kontrollin e volumit

Fleta e të dhënave

Garancia 1 muaj
Porta USB 1 Porte USB
Fuqia ne Watt Suport 4 bokse x 50W
Permasat (cm) 17.8 x 5 x 12.5

Fleta e të dhënave

Tirana: Transporti eshte falas dhe pakoja ju mbërrin brenda 24 orëve.
Rrethinat e Tiranës: Transporti transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Durrës: Transporti kushton 150 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Rrethet e tjera: Transporti kushton 250 Lekë dhe pakoja ju mbërrin brenda 48 orëve.
Kosova: Transporti kushton 7 Euro dhe pakoja ju mbërrin për 5-7 ditë, në varësi të zonës tuaj specifike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

<