MP3 per Makine me Bluetooth X8 Plus

22618

1 490 Lekë

1 790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

MP3 per makinen tuaj me bluetooth modeli X8 Plus

Mund te degjoni muzike dhe tu pergjigjeni telefonatave ne makine duke udhetuar

Me dy porta per USB dhe FM radio transmetues si dhe mikrofon te integruar

Me wifi versioni V3.0+ EDR CLASS 2. Kap deri ne 5 metra distance bluetooth-in 4.0

Suporton formatin muzikor MP3/WMA. Mund te degjoni muzike direkt sapo telefoni juaj te lidhet

Ekran LED qe tregon frekuencen dhe kenget ne rast se e keni te aktivizuar USB-ne

Vend per karte memorie microSD

Lexues MP3 Funksion wireless
Permasat (cm) 10 cm x 5 cm x 3 cm

Më shumë informacion

MP3 per makinen tuaj me bluetooth modeli X8 Plus

Mund te degjoni muzike dhe tu pergjigjeni telefonatave ne makine duke udhetuar

Me dy porta per USB dhe FM radio transmetues si dhe mikrofon te integruar

Me wifi versioni V3.0+ EDR CLASS 2. Kap deri ne 5 metra distance bluetooth-in 4.0

Suporton formatin muzikor MP3/WMA. Mund te degjoni muzike direkt sapo telefoni juaj te lidhet

Ekran LED qe tregon frekuencen dhe kenget ne rast se e keni te aktivizuar USB-ne

Vend per karte memorie microSD

Fleta e të dhënave

Lexues MP3 Funksion wireless
Permasat (cm) 10 cm x 5 cm x 3 cm

18 produkte te tjere ne te njejten kategori: