STEELMATE SP200 2 NE 1 SENSOR+ALARM

  • 1 vit garanci

11905

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Sensore parkimi dhe sistem alarmi e perfshire ne nje paketim.

-Teknologji kunder alarmeve fallso.

- 2 sensore parkimi te zinj.

-Sensore te cilet mund te pershtaten ne cdo lloj kushtesh atmosferike.

-Identifikim shume i shpejte i objekteve ne afersi.

-Mund te detektoje dhe ne raste te reshjeve te denura apo mjegulle.

-Sistem i cili mund te mbylle xhamat e dritares nepermjet telekomandes.

-Hapje e bagazhit.

-Sistem anti-rrembim i cili me ane te kodimimiit unik nuk lejon ndezjen e makines.

Produki eshte origjinal dhe i certifikuar per europe.

Universal per te gjithe modelet e makinave.

  • Specifikimet
  • Marka: Steelmate
  • Garancia: 1 vit