SUBWOOFER 8'' LARK FREEBASS 150W

16046

7 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Subwoofer 8'' i amplifikuar, me cilesi te larte audio. Produkt i cili vjen ne treg per te gjithe entuziatet

e audios ne makine. Shperndarje perfekte e Bassit ne te gjithe hapesiren e makines suaj duke bere 

te mundur te shijoni me maksimum kenget tuaja te preferuara.

Specifika rreth produktit:

-Fuqia  e muzikes: 150W

-Fuqia maksimale: 300W

-Frekuenca: 35-250 Hz

-Diametri: 8" (inch)

-Filtri Low-pass: 40-200Hz

-Konektoret Stereo input: 2xRCA

-Tipi: BASS-reflex

-Impedanca: 4 Ohm

-Voltazhi: DC 12V

-Dimensionet: 480x250x260mm

Marka LARK
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

Më shumë informacion

Subwoofer 8'' i amplifikuar, me cilesi te larte audio. Produkt i cili vjen ne treg per te gjithe entuziatet

e audios ne makine. Shperndarje perfekte e Bassit ne te gjithe hapesiren e makines suaj duke bere 

te mundur te shijoni me maksimum kenget tuaja te preferuara.

Specifika rreth produktit:

-Fuqia  e muzikes: 150W

-Fuqia maksimale: 300W

-Frekuenca: 35-250 Hz

-Diametri: 8" (inch)

-Filtri Low-pass: 40-200Hz

-Konektoret Stereo input: 2xRCA

-Tipi: BASS-reflex

-Impedanca: 4 Ohm

-Voltazhi: DC 12V

-Dimensionet: 480x250x260mm

Fleta e të dhënave

Marka LARK
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Produkt Eskluziv Produkt Ekskluziv
Produkt Origjinal Produkt Origjinal

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: