Makine per Femije Mercedes-Benz + Dhurate Tablet 7" Estar

LP0026

29 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Makine per femije e pershtatshme per femije te moshes 3 deri ne 6 vjec.

Madhesia: 108cm x 62cm x 49cm

Pesha: 10kg

Material: Plastike shume cilesore

Bateria: 6V, 4AH

Shpejtesia e makines: 3km/ore

Koha e pershtatshme per tu karikuar: 8-12 ore

Kohezgjatja e baterise ne perdorim: 1 ore

Me rrip sigurimi,per sigurine maksimale te femijes tuaj.

Me drita dhe muzike.

Me bori

Mund te komandohet dhe nga prinderit ne distance,nepermjet telekomandes e cila ka rreze veprimi prej 15 metrash. Mjafton te zgjidhni opsionin per komandim nga prindi,tek kroskoti i makines.

DHURATE!

Tableti eSTAR Beauty HD QUAD CORE eshte nje tablet i lehte dhe i holle me ekran 7-inch. I dizenjuar per te apasionuarit e teknologjise. 

Ekran 7-inch HD, perfekt per te pare foto, filma, material te ndryshme.

Rezolucioni: 1024 x 600

Ekran te teknologjise HD

Ekrani me prekje me 5 pika

Procesori: Qua Core 1.2 GHz

Memoria e brendshme: 8 GB

RAM: 512 MB DDR3

Memroje e zgjerueshme me karte Mikro SD(HC) 32 GB (nuk perfshihet)

Sistemi operativ: Android 5.1 Lollipop (Per te shkarkuar Facebook rekomandohet ta beni nga aplikacioni eStar (jo nga Play Store) ne menyre qe te shkarkohet me shpejte dhe pa penguar RAM-in. Gjithashtu dhe programe te tjera mund te shkarkohen nga aplikacioni eStar)

Micro USB

Lidhje WiFi ose mund te perdorni porten USB per lidhje te tjera me internetin.

Kamera frontale: 0.3 Mpx

Bateria: 2700 mAh

Pesha: 289 gram

I holle 10.2 mm