Bluze me Menge te Gjata

15946

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Bluze per femra

Me menge te gjata te zeza

Materiali: Fiber akrilike

Ngjyra :Gri e erret

Stili: Korean

E pershtatshme per pranvere dhe vjeshte

Kombinohet lehte

Pesha: 179g

Me nje xhep dekorues

Më shumë informacion

Bluze per femra

Me menge te gjata te zeza

Materiali: Fiber akrilike

Ngjyra :Gri e erret

Stili: Korean

E pershtatshme per pranvere dhe vjeshte

Kombinohet lehte

Pesha: 179g

Me nje xhep dekorues