Bluze & Pantallona per Femra Ngjyre e Bardhe

15348

2 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bluze & Pantallona per Femra Ngjyre e Bardhe

Bluze dhe pantallona per femra

Ngjyra: E bardhe

Materiali: Poliester

Praktike dhe ne mode.