Byzylyk Red Rome

4456

1 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Byzylyk Red Rome

Nje frymezim nga aksesoret unike te Romes se lashte.

Metal rezistent ne ngjyre ari te verdhe gdhendur me motive thurjeje.

Ne qender nje gur oval mat, i kuq si nje perendim.

Hapje ne pjesen anesore te byzylykut, ne forme prange.