Cante e Zeze dhe Gold per Meshkuj

  SM0269

  2 790 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante e zeze dhe Gold per Meshkuj

  Materiali i cantes: cop dhe lekure e perpunuar.

  Rripat e saj jan te zgjatshem sipas deshires.

  Ka nje xhep mbrap e cila mbyllet me zinxhir.

  Gjithashty brenda ka nje tjeter xhep qe mbyllet me zinxhir.

  Teper komode dhe e pershtatshme.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull