Cante per Femra Tre ne Nje

  2 490 Lekë

  4 990 Lekë

  -2 500 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Cante per femra tre ne nje

  Nje mundesi e mire per te shtuar koleksionin tuaj te cantave.

  Set cantash tre ne nje. Cantat jane te madhesive te ndryshme duke fulluar nga me e madhja, e mesme dhe e vogel me permasat e nje portofoli.

  Nje dizajn i kendshem me rrathe te vegjel, me dy rripa te vgjel qe ju mundeson ta mbani canten ne dore, ka dhe nje rrip te gjate.

  Canta e madhe ka nje xhep te madh kryesor dhe nje te vogel te jashtem.

  Canta e mesme ka vetem nje xhep te madh.

  Rripi i gjate mund te perdoret per te dyja cantat dhe eshte me gjatesi te rregullueshme.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Materiali : Lekure e Perpunuar