Fustan i Shkurter Ngjyre Roze

15749

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Fustan i shkurter

Ngjyra: Roze

Materiali: Chiffon dhe mendafsh

Menge trecerekshe

Me xhepa

Ngjyra dhe stili i prerjes ju ben te dukeni me fashion

Busti

94cm

Beli

90cm

Legeni

98cm

Gjatesia e Mengeve

36cm

Gjeresia e shpatullave

34cm

Gjatesia e fustanit

81cm

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Fustan i shkurter

Ngjyra: Roze

Materiali: Chiffon dhe mendafsh

Menge trecerekshe

Me xhepa

Ngjyra dhe stili i prerjes ju ben te dukeni me fashion

Busti

94cm

Beli

90cm

Legeni

98cm

Gjatesia e Mengeve

36cm

Gjeresia e shpatullave

34cm

Gjatesia e fustanit

81cm

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer