Kostum Halloween Djalli Sexy

9256

2 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Kostum Halloween Djalli Sexy

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e djallushes sexy do magjepsni te gjithe rreth jush.

Ky kostum perfshin: fustanin e shkurter me rrip te qafa dhe brire djalli.

Material pambuk dhe dekor me tyl.

Ngjyrat e disponueshme jane: e zeze dhe e kuqe.

Mase e mesme ONE SIZE.

Më shumë informacion

Kostum Halloween Djalli Sexy

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e djallushes sexy do magjepsni te gjithe rreth jush.

Ky kostum perfshin: fustanin e shkurter me rrip te qafa dhe brire djalli.

Material pambuk dhe dekor me tyl.

Ngjyrat e disponueshme jane: e zeze dhe e kuqe.

Mase e mesme ONE SIZE.

18 produkte te tjere ne te njejten kategori: