Intime Sexy per Femra

Shëno vlerësimin tënd

Intime Sexy per Femra

Intime Sexy per Femra

  • Garanci ne cilesi

SV002163

990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Intime Sexy per Femra

Lingerie seksi per femra ne ngjyre te zeze dhe me lidhese.

Ndjehuni seksi me kete stil te vecante intimesh.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali i copes: Material Sintetik
  • Ngjyra e copes: E zeze