Cante Krahu e Vogel per Femra

Shëno vlerësimin tënd

Cante Krahu e Vogel per Femra

Cante Krahu e Vogel per Femra

  • Garanci ne cilesi
  • Sasi e limituar

1 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Cante Krahu

Ngjyra: e zeze, e kuqe, bezhe, blu.

Permasat: 24.5 x 14 x 21cm (L X W X H)

Materiali: Lekure Sintetike

Madhesi perfekte, praktike dhe funksionale. 

Rrip krahu me gjatesi sipas deshires. 

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Sasi e limituar: Sasi e limituar