Ore per Femra Gold me Fushe me Xixa

Shëno vlerësimin tënd

Ore per Femra Gold me Fushe me Xixa

Ore per Femra Gold me Fushe me Xixa

  Add to wishlist

  Ore per Femra Gold me Fushe me Xixa Shiko te zmadhuar

  LE0090

  1 190 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per femra gold me fush me xixa.

  Ore per femra gold.

  Materiali: Metalik.

  Ngjyra: Gold.

  Fusha e ores eshte e mbuluar me xixa.

  Teper e bukur.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer