Ore per Femra me Fushe te Kuqe

Shëno vlerësimin tënd

Ore per Femra me Fushe te Kuqe

Ore per Femra me Fushe te Kuqe

  Add to wishlist

  Ore per Femra me Fushe te Kuqe Shiko te zmadhuar

  FI0020

  890 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per Femra

  Ore per Femra me Fushe te Kuqe.

  Ore me rrip lekure.

  Rripi eshte i veshur me cope te thurur dhe shumengjyreshe.

  Materiali: Stainless Steel i cili nuk ndryshket

  Ore teper praktike, dhe shume verore.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Rripi i ores: Lekure e Perpunuar
  • Lloji i Xhamit: Xham i Thjeshte