Ore per Meshkuj ne 2 Ngjyra

Shëno vlerësimin tënd

Ore per Meshkuj ne 2 Ngjyra

Ore per Meshkuj ne 2 Ngjyra

  2 513 Lekë

  3 590 Lekë

  -30%

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Ore per meshkuj ne dy ngjyra.

  Ore per meshkuj ne dy ngjyra.

  Materiali i rripit: lekur e perpunuar.

  Ngjyra e rripit: E zeze dhe kafe.

  Ngjyra e fushes: E zeze.

  Kasa e pasme: stainless steel.

  Ore teper e bukur dhe e kombinueshme.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull
  • Rripi i ores: Lekure e Perpunuar
  • Lloji i Xhamit: Xham i Thjeshte