Portofol per Femra me Dy Zinxhire

Shëno vlerësimin tënd

Portofol per Femra me Dy Zinxhire

Portofol per Femra me Dy Zinxhire

  • Garanci ne cilesi

SM0317

1 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Portofol per femra me dy zinxhire

Portofoli, nje aksesor pa te cilin femrat nuk bejne dot. Model i vecante me inicialet "Louis Vuitton" ngjyre kafe.

Portofoli ka dy xhepa kryesor me zhinxhire. Pjesa e brendeshme ka mjaftueshem xhepa te vegjel per kartevizita.

Gjithashtu zinxhiret dhe pjesa e brendeshme kane ngjyre te kuqe e cila i jep nje pamje me te bukur portofolit.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali i copes: Material Lekure
  • Materiali : Lekure e Perpunuar