Portofol per Femra V

Shëno vlerësimin tënd

Portofol per Femra V

Portofol per Femra V

  • Garanci ne cilesi

SM0318

1 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Portofol per femra V

Nderthurja e ngjyrave kafe dhe e kuqe si dhe detaje te vogla gold e bejne teper te kendsheme kete portofol.

Pjesa e brendeshme eshte gjithashtu e kuqe.

Portofoli ka 12 xhepa te vegjel per kartevizita, 2 xhepa te medhenj per kartmonedhat si dhe nje xhep me te vogel me zinxhir per monedhat.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Materiali i copes: Material Lekure
  • Materiali : Lekure e Perpunuar