Portofol Violet

Shëno vlerësimin tënd

Portofol Violet

Portofol Violet

  SM0070

  2 090 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Portofol Violet

  Portofol me nje stil mjaft unik dhe modern.

  Ky portofol vjen ne ngjyren violet.

  Permasat e kuletes: 20cm X 11cm.

  Kjo kulete vjen me nje paketim mjaft te bukur dhe special, ideale edhe per dhurata.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer