Rrip Diesel i Zi

Shëno vlerësimin tënd

Rrip Diesel i Zi

Rrip Diesel i Zi

Cmim i reduktuar!

Add to wishlist

Rrip Diesel i Zi Shiko te zmadhuar

1 112 Lekë

1 390 Lekë

-20%

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

RRIP Diesel I ZI

Rrip per meshkuj Diesel ngjyre e zeze.

MATERIALI 100% LEKURE.