Rrip Philipp Plein

Shëno vlerësimin tënd

Rrip Philipp Plein

Rrip Philipp Plein

1 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rrip Philipp Plein

Dizajn modern per veshje serioze

Ngjyre i zi

Materiali 100% lekure.