Rroba Banjo per Femra Badi Bardh e Zi

2 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rroba Banjo per Femra 

Ngjyra : Bardh me te Zeze

Recipeta push-up

Masa : 40-44-46-48

Materiali: polimide dhe elastike