Rroba Banjo per Femra Bardh e Zi me Lule

14184

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rroba banjo per femra bardh e zi me lule

Rroba banjo per femra.

Kombinim shume ngjyresh.

Recipeta push-up

Masa te disponueshme : 36-38-40-42 dhe 44

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.

Recipetat ne forme syri dhe bikini me lidhese anash.