Rroba Banjo per Femra Blu dhe Jeshile Neon

14173

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra blu dhe jeshile neon.

Rroba banjo per femra

Kombinim i ngjyres blu dhe jeshiles neon.

Masa te disponueshme : 36-38-40-42 dhe 44

Recipeta: Push-up

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.

Model teper trendy.

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra blu dhe jeshile neon.

Rroba banjo per femra

Kombinim i ngjyres blu dhe jeshiles neon.

Masa te disponueshme : 36-38-40-42 dhe 44

Recipeta: Push-up

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.

Model teper trendy.