Rroba Banjo per Femra Blue dhe Yellow

14301

890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rroba banjo per femra

Ngjyre blu dhe te verdha.

Masa te disponueshme : 36-38-40-42-44

Recipeta push up 

Materiali : 82% polimide - 18% elastike