Rroba Banjo per Femra Body te Zeza

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rroba Banjo per Femra Body

Ngjyra: te Zeza

Masa : 38-40-42-44-46

Recipeta: Pak Push-up

Materiali : 82% polimide - 16% elastike