Rroba Banjo per Femra Florale me Dy Ngjyra

14186

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rroba banjo per femra florale me dy ngjyra

Rroba banjo per femra me lule shume ngjyreshe.

Te disponueshme ne dy variante: pink dhe bojqiell.

Recipeta push-up

Masa te disponueshme : 36-38-40-42-44.

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.