Rroba Banjo per Femra me Pika

2 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Rroba Banjo per Femra me Pika 

Ngjyra : Pink me Blu me pika te Bardha.

Recipeta: Push-up.

Masa : 36-38-40-42-44.

Materiali : polimid dhe elastike.