Rroba Banjo per Femra me Rripa

14178

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra me rripa.

Prerje e vecante dhe ne mode.

Recipeta: Pak Push-up

Dizajn shumengjyresh.

Materiali: 82% polimide & 18% elastane

Masa te disponueshme: 36, 38, 40, 42 dhe 44.

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra me rripa.

Prerje e vecante dhe ne mode.

Recipeta: Pak Push-up

Dizajn shumengjyresh.

Materiali: 82% polimide & 18% elastane

Masa te disponueshme: 36, 38, 40, 42 dhe 44.