Rroba Banjo per Femra me Tre Ngjyra

14090

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba Banjo per Femra 

Ngjyra : Zeze me te kuqe , jeshile dhe e bardhe 

Masa : 36-38-40-42-44

Materiali: 82% polimide - 16% elastike

Më shumë informacion

Rroba Banjo per Femra 

Ngjyra : Zeze me te kuqe , jeshile dhe e bardhe 

Masa : 36-38-40-42-44

Materiali: 82% polimide - 16% elastike