Rroba Banjo per Femra Pink dhe Jeshile Neon

14179

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba Banjo per Femra Pink dhe Jeshile Neon

Rroba banjo per femra.

Kombinim i ngjyres pink dhe jeshiles neon.

Recipeta: Push-up

Masa te disponueshme : 36-38-40-42-44.

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.

Model teper trendy.

Më shumë informacion

Rroba Banjo per Femra Pink dhe Jeshile Neon

Rroba banjo per femra.

Kombinim i ngjyres pink dhe jeshiles neon.

Recipeta: Push-up

Masa te disponueshme : 36-38-40-42-44.

Materiali : 82% polimide - 18% elastike.

Model teper trendy.