Rroba Banjo per Femra qe Vishen nga te Dyja Anet

14172

1 990 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Rroba banjo per femra .

E vecanta e ketyre rroba banjove eshte se ato mund te vishen nga te dyja anet.

Nga njera ane jane me lule shumengjyreshe, ndersa ne anen tjeter te bardha me vija te kuqe.

Recipeta push-up

Masa te disponueshme: 36-38-40-42-44.

Materiali : Materiali: 82% polimide dhe 18% elastane.

Më shumë informacion

Rroba banjo per femra .

E vecanta e ketyre rroba banjove eshte se ato mund te vishen nga te dyja anet.

Nga njera ane jane me lule shumengjyreshe, ndersa ne anen tjeter te bardha me vija te kuqe.

Recipeta push-up

Masa te disponueshme: 36-38-40-42-44.

Materiali : Materiali: 82% polimide dhe 18% elastane.