Set Argjendi me Gur Swarovski ne Forme Lule + Paketim

  XHA0025

  3 490 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Set Argjendime Gur Swarovsk9i ne Forme Lule + Paketim

  Seti permban varsen argjendi me gur Swarovski dhe vathet me gur Swarovski

  Varsja eshte argjendi teper fine

  Me nje gur Swarovski ngjyre te verdhe te nderthurur me portokallin

  Vathet gjithashtu kan nga nje gur Swarovski ngjyre te verdhe te nderthurur me portokalli.

  Set teper i bukur dhe fin.

  I pershtatshem per mbremje.

  Ndihuni te unike me gjera te vecanta.

  • Specifikimet
  • Gjinia: Femer