Strece Elastike Slim & Lift Jeans

16471

1 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Strece Elastike Slim & Lift Jeans

Xhinse te projektuara per komoditet dhe tonifikim te trupit tuaj

Eleminon barkun dhe nxjerr ne pah forma perfekte

Material: 94 % poliester dhe 6 % elastike

Lahen ne lavatrice me 30 grade

Material cilesore qe nuk ju bezdis, por ju krijon rehati gjate gjithe dites.

Ju do te dukeni e dobet dhe tonifikuar.