Syze Dielli per Femra ne 5 Ngjyra

13048

1 490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Syze Dielli per Femra ne 5 Ngjyra

Syze dielli per femra me xham pasqyre.

Vijne ne 5 ngjyra: gri, gold, jeshile, blu dhe te zeza.

Më shumë informacion

Syze Dielli per Femra ne 5 Ngjyra

Syze dielli per femra me xham pasqyre.

Vijne ne 5 ngjyra: gri, gold, jeshile, blu dhe te zeza.