Trekuard e Zeze per Meshkuj

Add to wishlist

Trekuard e Zeze per Meshkuj Shiko te zmadhuar

16175

7 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Trekuard e Zeze per Meshkuj

Trekuard per meshkuj ngjyre e zeze.

Gjatesi trecerekshe.

Materiali: Stof.

Prerje fikse sipas trupit.

Masat e disponueshme: M/ L/ XL/ XXL/ XXXL.