Xhup Camouflage Trecereksh per Meshkuj

  16728

  7 390 Lekë

  Opsionet ne dispozicion

  Tirane
  Pa pageseVjen brenda 24 oreve
  Qytete te tjera
  250 lekeVjen brenda 48 oreve
  Kosove
  7,1 euroVjen brenda 72 oreve
  Transport i shpejte
  kudo ne Shqiperi dhe Kosove
  Paguaj Kesh
  kur merr mallin
  Ktheje brenda 48 oreve
  nese nuk te pelqen

  Pershkrimi

  Xhup Camouflage Trecereksh per Meshkuj

  Material Camouflage me gjatesi trecerekeshe perfekt per stinen e ftohte te dimrit.Nje prerje slim fit dhe ngjyre jehsile ushtarake ky xhup  eshte praktik dhe i kombinueshem

  Me kapuc dhe me xhepa te jashtem dhe te brendshem. Pjesa e qafes me material te bute si golf per te siguruar qe ajri i ftohte nuk futet

  • Specifikimet
  • Gjinia: Mashkull