Xhup i Holle per Meshkuj ne 3 Ngjyra

Shëno vlerësimin tënd

Xhup i Holle per Meshkuj ne 3 Ngjyra

Xhup i Holle per Meshkuj ne 3 Ngjyra

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Ky produkt nuk eshte me ne stok

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Xhup i Holle per Meshkuj ne 3 Ngjyra

Xhup per meshkuj, ideale per stinen e vjeshtes.

Material i holle dhe i lehte.

I lehte per t'u kombinuar me cdo veshje.

Masat e diponueshme: S, M, L, XL, XXL.

Ky produkt vjen ne tre ngjyra: jeshile e mbyllur, blu e mbyllur dhe e zeze.