Xhup i Zi Lekure per Meshkuj

4 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Xhup i zi  per Meshkuj

Xhup per meshkuj me nje dizajn lehtesisht te kombinueshem me cdo stil veshje.

Ideal per perditshmerine tuaj.

Mbyllje me zinxhir perpara.

Dy xhepa anesore te cilet gjithashtu mbyllen me zinxhir.

Edhe tek menget ne fund te pajisura me zinxhir ne fund.

Materiali: Lekure industriale.

Ngjyra:E zeze

I pershtatshem per stinen e dimrit.

Ju ben te dukeni fashion dhe njekohesisht eshte mjaft praktik.