Xhup Lekure per Meshkuj

15470

4 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj stil i vecante dhe ne mode.

Ngjyra: Blu e erret.

Materiali: Fesh/Lekure

Me 4 xhepa.

Mbyllja me zinxhire.

Masa te disponueshme: L, M, S, XL dhe XXL

I lehte per tu kombinuar dhe mjaft i pelqyer nga meshkujt

Gjinia Mashkull

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj stil i vecante dhe ne mode.

Ngjyra: Blu e erret.

Materiali: Fesh/Lekure

Me 4 xhepa.

Mbyllja me zinxhire.

Masa te disponueshme: L, M, S, XL dhe XXL

I lehte per tu kombinuar dhe mjaft i pelqyer nga meshkujt

Fleta e të dhënave

Gjinia Mashkull