Xhup Ngjyre Jeshile per Meshkuj

16284

9 390 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj

Ngjyra: Jeshile e erret

Materiali:Fesh-fesh

I pershtastshem per stinen e ftohte te dimrit

Ju mban ngrohte dhe eshte mjaft praktik

Dizajni:Me xhepa dhe me kapuc

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj

Ngjyra: Jeshile e erret

Materiali:Fesh-fesh

I pershtastshem per stinen e ftohte te dimrit

Ju mban ngrohte dhe eshte mjaft praktik

Dizajni:Me xhepa dhe me kapuc