Xhup per Meshkuj Vishnje

16099

4 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Xhup per meshkuj

Ngjyra:Vishnje

Material: Fesh Fesh

Me dy xhepa ne pjesen e poshtme

Me kapuc qe hiqet dhe vendoset sipas deshires

I ngrohte per stinen e dimrit

Mjaft i kendshem dhe lehtesisht i kombinueshem

Më shumë informacion

Xhup per meshkuj

Ngjyra:Vishnje

Material: Fesh Fesh

Me dy xhepa ne pjesen e poshtme

Me kapuc qe hiqet dhe vendoset sipas deshires

I ngrohte per stinen e dimrit

Mjaft i kendshem dhe lehtesisht i kombinueshem