Byrzylyk per Femra me Dy Zinxhira

19851

490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Byrzylyk per femra me dy zinxhira

Me nje pjese rrumbullaket ngjyre gold me gure te vegjel

Elegant dhe stil i vecante per cdo rast

Dy zinxhiret jane me ngjyre te zeze dhe gold nje kombinim perfekt ngjyrash

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Byrzylyk per femra me dy zinxhira

Me nje pjese rrumbullaket ngjyre gold me gure te vegjel

Elegant dhe stil i vecante per cdo rast

Dy zinxhiret jane me ngjyre te zeze dhe gold nje kombinim perfekt ngjyrash

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

25 produkte te tjere ne te njejten kategori: