Byrzylyk per Femra me Kater Zinxhira

19852

490 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Byrzlyk me kater zinxhira dy ngjyresh

Kombinimi i ngjyres gold me te zezen i jep byrzylykut nje stil te vecante

Kombinohet lehte dhe ka nje dizenjo te thjeshte dhe elegante nje pllake gold

Material qe nuk nxihet

Gjinia Femer

Më shumë informacion

Byrzlyk me kater zinxhira dy ngjyresh

Kombinimi i ngjyres gold me te zezen i jep byrzylykut nje stil te vecante

Kombinohet lehte dhe ka nje dizenjo te thjeshte dhe elegante nje pllake gold

Material qe nuk nxihet

Fleta e të dhënave

Gjinia Femer

25 produkte te tjere ne te njejten kategori: